O lektoroviSpoznajte nás bližšie

foto

Ing. Peter Bukov vyštudoval podnikové financie na EUBA v roku 2013 s diplomovou prácou ohodnocovanie FX opcií. Na finančných trhoch je od roku 2008 a reálnemu obchodovaniu sa venuje od roku 2011. Pôsobil vo firme CAPITAL MARKETS ako dealer a člen investičného výboru, ďalej vo firme WBPOnline ako analytik FX trhov. V roku 2013 založil firmu FTDigital, v minulosti zameranú na programovanie algoritmov na obchodovanie a v súčasnosti na poskytovanie trhových analýz a článkov. Od roku 2015 sa venuje firme LEETQUIDITY, ktorá je zameraná na technické analýzy trhov, spolu s obchodovaním klientskych účtov a vzdelávaním klientov.

Peter tu pôsobí aj ako hlavný trader a venuje sa full-time obchodovaniu, so ziskom cca 15% v roku 2016. Obchodný účet spoločnosti LEETQUIDITY môžete sledovať tu.

Na prestížnom Bloomberg Aptitude Teste získal dva roky po sebe percentil 96% a umiestnil sa tak medzi najlepších 4% ľudí na svete, ktorí tieto testy robili (test je zameraný na zistenie talentu a znalostí z finančných trhov).

Na Ekonomickej Univerzite a Fakulte managementu v Bratislave vyučuje pravidelnú semestrálnu sériu workshopov s názvom Škola Tradingu.

Scroll to Top